ورزشی

آرامش سپاهان بیشتر از پرسپولیس است

آرامش سپاهان بیشتر از پرسپولیس است

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، سیروس پورموسوی درباره دو برد اخیر صنعت نفت در لیگ برتر گفت: خدا را شکر کسب این شش امتیاز توانست اعتمادبه‌نفس گذشته را به بازیکنان برگرداند و این بردها از لحاظ روحی و روانی برای مجموعه تیم و هواداران بسیار مثبت بودند. به هر حال لطف خدا شامل حال ما شد و امیدوارم در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی بگیریم.

وی در ادامه افزود: من از روز اول هم گفتم که بابت ماندن تیم در لیگ برتر نگرانی ندارم. این در حالی است که بعضی‌ها نگران بودند. از همان اول دوست داشتم یک تیم باشخصیت داشته باشیم و خدا را شکر می‌کنم که در حال حاضر جوان‌های تیم به خوبی جواب اعتماد ما را می‌دهند و می‌توانند آینده صنعت نفت را بسازند. تمام هدف ما در پنج بازی پایانی این است که لیگ را به خوبی و خوشی به پایان برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارد فصل آینده هم در این تیم بماند، تصریح کرد: من قرارداد دارم و همیشه دوست دارم به وظایف و تعهدی که دادم پایبند باشم. مسئله مهم حفظ نفرات این تیم است و البته باید چند بازیکن جدید هم اضافه شوند تا بتوانیم تیم پرقدرتی را تشکیل دهیم. هواداران صنعت نفت در فصل آینده به چیز جز گرفتن سهمیه راضی نمی‌شوند.

پورموسوی در مورد بازی تیمش با نساجی قائمشهر هم اظهار داشت: طبیعتاً بازی سختی خواهیم داشت، ولی به هر حال ما میزبان هستیم و می‌خواهیم روند خوب‌مان را ادامه داده و سه امتیاز این بازی را بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که کدام تیم در لیگ امسال قهرمان خواهد شد، گفت: پیش‌بینی سخت است و باید دید کدام تیم در پنج بازی پایانی کمترین حاشیه را خواهد داشت و همه چیز را به خوبی مدیریت خواهد کرد. فکر می‌کنم در حال حاضر آرامش سپاهان بیشتر از  پرسپولیس  است و برخی اتفاقات ممکن است تمرکز پرسپولیس را به هم بزند. در مجموع نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد و امیدوارم تیمی که لیاقت دارد، قهرمان شود. 

 

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید