ورزشی

نفت‌ آبادان امیدوار به کسب سهمیه آسیا است

نفت‌ آبادان امیدوار به کسب سهمیه آسیا است

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، فاخر تهامی درباره برتری دو بر یک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی بود و با توجه به تمرینات و آنالیز خوبی که قبل از این مسابقه انجام دادیم، با برنامه و شناخت کامل به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتیم. کار را هم خوب شروع کردیم و در نهایت توانستیم در یک بازی مهم که بردن آن خیلی برای ما اهمیت داشت، دربی نفتی‌های خوزستان را ببریم و دل هواداران هم شاد شود.

وی درباره گلزنی‌اش برای تیم صنعت نفت در این مسابقه عنوان کرد:  خدا را شکر می‌کنم که موفق به گلزنی شدم. پس از آسیب‌دیدگی کشیدگی رباط صلیبی‌ که سبب دوری‌ 4-3 ماهه‌ام از فوتبال شد، برای اولین بار در ترکیب اصلی صنعت نفت بازی کردم. در این مدت سختی و زجر زیادی کشیدم اما توانستم با تمرینات مناسب بار دیگر خودم را در ترکیب اصلی تیم جا اندازم. موفق شدم با این گل دوری‌ام را جبران کرده و برای شادی هواداران گام کوچکی بردارم. ان‌شاءلله در ادامه بیشتر سبب خوشحالی طرفداران تیم مان شوم.

هافبک صنعت‌نفت آبادان درباره دومین برد متوالی این تیم پس از 13 هفته بدون پیروزی ماندن، گفت: مشکل اصلی تیم ما در این 13 هفته بدشانسی و تعداد زیاد مصدومان صنعت‌نفت بود. فصل را خیلی خوب شروع کردیم و با کسب نتایج خوب حتی برای مقطعی به صدر جدول هم رسیدیم اما در دیدار با نساجی که سبب شد آخرین بردمان را قبل از شروع این طلسم در آن کسب کنیم،  5-4 بازیکن مثل خودم مصدوم شدند. از آن زمان تیم دچار بدشانسی شد و از طرفی مشکلات مالی هم به صنعت‌نفت فشار زیادی آورد. خدا را شکر می‌کنم با بردن دو بازی اخیر برابر سایپا و نفت مسجد سلیمان تیم از این شرایط خارج شد.

تهامی درباره هدف‌گذاری صنعت‌نفت در پنج هفته پایانی لیگ برتر، توضیح داد: ان‌شاءالله تا جایی که بتوانیم دنبال رتبه‌های نیمه بالای جدول هستیم. هرچند کارمان سخت است اما امید خیلی کمی به کسب سهمیه آسیا داریم. برای رسیدن به این هدف هم هر پنج بازی برای ما حکم یک فینال را دارد اما امیدوار هستیم. باید دید خدا چه می‌خواهد. تمام تلاش خود را به کار می گیریم در پایان فصل نتیجه‌ای در شان هواداران و صنعت نفت به دست آوریم.

وی درباره شرایط سخت تمرینی تیم صنعت نفت با توجه به گرمای هوای آبادان، عنوان کرد: هوای آبادان در حال حاضر خیلی گرم است. البته قبل از شروع مجدد مسابقات اردویی 20 روزه در تهران داشته و در آبادان تمرین نمی‌کردیم. شرایط آب و هوایی خیلی بهتر آنجا برای آماده شدن، به تیم ما خیلی کمک کرد. برای من به عنوان یک بازیکن آبادانی تمرین کردن در وضعیت فعلی آب و هوای این شهر خیلی سخت است و این شرایط برای غیربومی‌ها دشوارتر است اما برای شادی هواداران و رسیدن به هدف مجبوریم این شرایط را تحمل کنیم. 

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید